Kontaktai

Susisiekite su mūsų komanda

Kaip mus rasti?

Centrinė g. 30, Pikutiškių km., Avižienių sen.,
LT-14300 Vilniaus r. sav., Lietuva

Gauti nuorodas

Vadovai

Edvardas portretas

Generalinis direktorius
Edvardas Radzevičius

+370 698 25442
edvardas.radzevicius@altasauto.com

Edmund portretas

Produktų plėtros vadovas
Edmund Lisovski

+370 612 94419
edmund.lisovski@altasauto.com

Verslo plėtros vadovas
Saulius Stepšys

+370 606 06162
saulius.stepsys@altasauto.com

Vaida portretas

Finansų vadovė
Vaida Bilotė

+370 615 39539
vaida.bilote@altasauto.com

Kokybės vadovas
Artūras Sutkus

+370 650 17552

arturas.sutkus@altasauto.com

Karolina portretas

Pardavimų vadovas
Karolis Šimkus

+370 616 95636
karolis.simkus@altasauto.com

Dainius portretas

Gamybos vadovas
Dainius Vareika

+370 640 26601
dainius.vareika@altasauto.com

Povilas portretas

IT vadovas
Povilas Byla

+370 656 68217
povilas.byla@altasauto.com

Mindaugas Šakenis

Tiekimo vadovas
Mindaugas Šakenis

+370 698 52420
mindaugas.sakenis@altasauto.com

Pardavimų skyrius

Andrius portretas

Pardavimų vadybininkas
Andrius Bendoraitis

+370 616 95635
andrius.bendoraitis@altasauto.com

Edvinas portretas

Pardavimų vadybininkas
Edvinas Vinkšnaitis

+370 616 25940

edvinas.vinksnaitis@altasauto.com

Tomas portretas

Pardavimų vadybininkas
Tomas Karadžovas

+370 656 59876
tomas.karadzovas@altasauto.com

Julius portretas

Pardavimų vadybininkas
Julius Kazlauskas

+370 618 76881
julius.kazlauskas@altasauto.com

Klientų aptarnavimo skyrius

Marius portretas

Klientų aptarnavimo vadybininkas
Marius Siniauskas

+370 699 08000
marius.siniauskas@altasauto.com

Marijus portretas

Klientų aptarnavimo vadybininkas
Marijus Natanas

+370 686 71917
marijus.natanas@altasauto.com

Tiekimo skyrius

Martynas portretas

Prekių grupės tiekimo vadovas
Martynas Saulevičius

+370 640 59454
martynas.saulevicius@altasauto.com

Inga portretas

Rangos grupės tiekimo vadovė
Inga Mirnaja

+370 612 94433
inga.mirnaja@altasauto.com

Giedrius portretas

Tiekimo vadybininkas
Giedrius Leitonas

+370 610 28672
giedrius.leitonas@altasauto.com

Žilvinas portretas

Tiekimo vadybininkas
Žilvinas Stankevičius

+370 655 77583
zilvinas.stankevicius@altasauto.com

Aivaras portretas

Tiekimo vadybininkas
Aivaras Liugaila

+370 640 55830
aivaras.liugaila@altasauto.com

Dovydas Vaičekonis

Tiekimo vadybininkas
Dovydas Vaičekonis

+370 640 55215
dovydas.vaicekonis@altasauto.com

Personalo skyrius

Inga Radzevičienė

Personalo projektų vadovė

Inga Radzevičienė

+370 612 39797
inga.radzeviciene@altasauto.com

Personalo atrankų vadybininkė
Ilona Sabaitė

+370 696 2425
ilona.sabaite@altasauto.com

Finansų skyrius

Vida portretas

Vyr. finansininkė
Vida Balčiūnaitė

+370 5 205 8858
vida.balciunaite@altasauto.com

Aušra portretas

Buhalterė

Aušra Skiparienė

+370 5 205 8841
ausra.skipariene@altasauto.com